טיפולי רפלקסולוגיה בשתי ידיים

טיפולי רפלקסולוגיה קואורדינטיבית

בשתי ידיים

כאשר מקיימים קשר בין שתי נקודות ומטפלים בשתי נקודות בו זמנית, מייצרים חשיבה ופעולה קואורדינטיבית. טיפול בשתי הידיים סימולטאנית – בו זמנית – דורש מהמטפל יכולת קואורדינטיבית מפותחת ומתפתחת. לצורך הפעולות הסימולטאניות בטיפול מתיצב המטפל בצורות שונות סביב רגלי המטופל. המטופל מקבל את הטיפול במנחי גוף שונים כמו: ישיבה, שכיבה על הגב, שכיבה על הבטן או על הצד.

אלמנטים אלה של הטיפול משתלבים ומאפשרים גישה הוליסטית, משמע, להגיע אל כל נקודות ההשתקפות מכמה שיותר אפשרויות, כיוונים וזוויות. הטיפול ניתן לכל אדם, בכל בעיה ומחלה. הטיפול הקואורדינטיבי בשתי ידיים מייצר מחשבה אינטואיטיבית ויצירתיות.

הגישה בכללותה מהווה למטפל דרך ופריצה לצאת מתוך מעגל ההרגלים השבלוני בו הוא שבוי. הפעולות הגופניות הקואורדינטיביות מפרות את האבחנה הקואורדינטיבית וזו מפרה את הפעולות הסימולטאניות בטיפול. למעשה, מתאפשרת למטפל גישה מושלמת להפריה אישית שבינו לבין עצמו. בטיפול הקואורדינטיבי ניתנות למטפל דרכים רבות ומגוונות להעברת מסרים להגברת אפקט הטיפול ודרכים רבות לגשת לבעיות המורכבות השוכנות בגופו של המטופל, על מנת להעצים את ערוצי הריפוי שבגופו ובנפשו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רפלקסולוגיה © 2020