רפלקסולוגיה קואורדינטיבית במעגלים אנרגטיים

קורס בן 32 שעות מלאות

מעגל אנרגטי נוצר כאשר אדם נוגע באדם. מעגל אנרגטי נוצר כאשר אדם מתבונן באדם. מעגל אנרגטי נוצר כאשר אדם מאזין, חושב, מתחשב ומדמה אדם אחר.מעגל אנרגטי, במקרה שלנו, נוצר כאשר מתקיים מגע בין כפות ידי המטפל לבין כפות רגלי המטופל וגופו.

תופעת המעגלים האנרגטיים מתקיימת תמיד. היא שייכת למכלול החיים של כל אחד מאיתנו, עם עצמו ועם הסובבים אותו. משמע, כל אחד ואחד והמעגלים האנרגטיים הסובבים אותו. ברפלקסולוגיה הקואורדינטיבית במעגלים אנרגטיים מיושמים הקשר, הקישור, החיבור וההתחברות – אם בצורת ההבנה ואם בצורת המגע.

המחשבה על הצירוף חשובה ביותר. בהמשך חשובה העברת הצירוף במגע. הקשר בין המחשבה לעשייה תורם, מפתח ומפרה את הקשרים הגלומים והנגלים. הקשר בין כפות הרגליים לבין כלל הגוף נסתר, והוא נגלה בתוצאותיו. הקשר בין כפות הידיים הנוגעות בגוף בצורות שונות נסתר אף הוא, ונגלה גם הוא בתוצאותיו. האדם הוא חלק מהיקום והוא משתלב עם האנרגיות הסובבות אותו.

האדם נשלח לכאן לעשות דברים שיש בהם כוונות, תכנון וביצוע מתוך התקשרות והתחברות. הקידמה שאנו חיים בה וחיים לאורה היא תוצר כנף דמיונו ורוחו של האדם. ואף כי מעטים הם פורצי הדרך לקידמה, הכלל מקבל אותה כנחלתו וחי לאורה. בהדמיית הקשר טמון פוטנציאל אשר יש לפתחו ולטפחו. הבנת מכלול הגוף מהווה בסיס לקשר ההדמיה עמו.

מתכני הקורס:

הבנת קשרי גוף-נפש מהיבטים שונים.

הדמיית גוף המטופל כדרך להתחברות אליו.

שילוב מגע טיפולי באזורי גוף שונים.

אבחון וטיפול בשוקיים עפ”י מפה מיוחדת והשילוב עם הטיפול בכפות הרגליים.

שילוב הטיפול בכפות הידיים עם הטיפול בכפות הרגליים.

קורס זה כלול בקורסים של שלב ג’
הערה: יש לעבור לפני כן את הקורס רפלקסולוגיה קואורדינטיבית בכפות הידיים

כתיבת תגובה

רפלקסולוגיה © 2020