כנס איגוד הרפלקסולוגים הבינלאומי

המכון לאקולוגיה אנושית כנציג מישראל

בכנס איגוד הרפלקסולוגים הבינלאומי

המכון לאקולוגיה אנושית ומנהלו שמואל זיידל הוזמנו להופיע בכנס הבינלאומי של I.C.R – איגוד הרפלקסולוגים הבינ”ל. הכנס התקיים ב-16-19 לספטמבר 2005, באמסטרדם. שמואל זיידל הוזמן להציג את שיטתו הייחודית- “רפלקסולוגיה קואורדינטיבית” והוא קיים שם סדנה רבת משתתפים בנושא יסודות הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית. גישת הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית פותחת פתח ליישום בכל רובדי החיים: הבעיות, המחלות, ההוראה, האיבחון והטיפול.
בנוסף, ניתנה על ידו הרצאה בנושא הטיפול הרפלקסולוגי בבעיות A.D.H.D – היפראקטיביות וקשב וריכוז- איך לעשות ” בית ספר דרך כפות הרגליים”.
אין זו השנה הראשונה בה שמואל זיידל זוכה להערכה מצד האיגוד הבינ”ל. בכנס האיגוד הבינ”ל שהתקיים ב-1997 בלונדון, זכה זיידל בפרס האיגוד על מחקר שביצע יחד עם פרופ’ מאיר טייכמן בנושא הטיפול הרפלקסולוגי בנפגעי הלם קרב.
גם הפעם היתה זו ללא ספק זכות גדולה, כמו גם הזדמנות, לחשוף בפני באי הכנס מכל העולם את דרך החשיבה, האיבחון וצורות הטיפול הייחודיות של שיטת הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית שצמחה בישראל מזה שנים רבות, והולכת וצוברת תאוצה ברבים מבתי הספר בכל רחבי הארץ.
בעקבות הכנס, הוזמן שמואל זיידל להעביר סדנאות וקורסים בארצות שונות. כולם מצאו כי לשיטת הרפלקסולוגיה הקואורדינטיבית פוטנציאל גדול להתחדשות ולהעלאת הרמה של כל מי שמעוניין לקדם עצמו במקצוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רפלקסולוגיה © 2020