קורס אמבריולוגיה

התפתחות העובר והטיפול בנשים הרות

הקורס מכשיר מטפלים לטיפול בנשים בהיריון בהתאם להתפתחות העובר ולתהליכים המתרחשים בכל שבוע ושבוע של ההיריון החל מן הכניסה להיריון ועד הלידה. המטרה לתמוך בתהליך ההיריון ובהתהוות האיברים והמערכות של העובר. הקורס משלב הבנת התפתחות העובר עפ”י הרפואה המערבית עם גישת הטיפול ברפלקסולוגיה קואורדינטיבית.

למידת תהליכי התפתחות העובר ברחם האישה חשובה ביותר למי שמעוניין ומתכוון לטפל בנשים בהיריון. למידת התהליך היא מיום הביוץ עד הלידה. ידע זה ישרת רפלקסולוגים המטפלים בנשים בזמן ההיריון.

חשוב ביותר לדעת על תהליך התפתחות העובר כדי לתמוך בתהליך זה בטיפול הרפלקסולוגי. חשוב ביותר לדעת על תהליכי השתנות האישה ההרה בזמן התפתחות ההיריון, כדי לתמוך בה.

תהליכי התפתחות העובר משתקפים, כנראה, בצורה מסתורית בכפות רגליה של האישה ההרה. על פי רוב נמנעים רפלקסולוגים לטפל, ומוריהם מזהירים מפני טיפול בזמן ההיריון. יש כאלה שנמנעים ומונעים טיפולים בשלושת החודשים הראשונים להיריון, שהם דוקא החשובים ביותר להתפתחות העובר.

ההשערה היא שהעובר הוא חלק מגופה של האישה ההרה. כפי שהשתקפות אברי גופה בכפות רגליה הוא מסתורי, כך מסתוריים הם הקשרים להתפתחות העובר בכפות רגליה של האישה ההרה. רפלקסולוגים רבים ומורים רבים נתנו בידי הרפלקסולוגיה עוצמות הרס אשר יכולות “להפיל” היריון. עוצמת ההרס המשויכת לרפלקסולוגיה היא בלתי הגיונית ולא עברה מעולם את שלב הנסיון והמעקב.

הטיפול הרפלקסולוגי בזמן היריון הוא אחד הטיפולים הטובים לתמיכה בתהליכי השתנות גופה של האישה ההרה, וטוב יעשו אנשי המקצוע שילמדו את תהליכי התפתחות ההיריון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

רפלקסולוגיה © 2020